Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shtresë mbrojtëse për ekran Dicota Secret 14"

Kodi i produktit:
188992
EAN:
7332752000582
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30317

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E përdorni laptopin tuaj në vende të frekuentuara nga shumë njerëz derisa jeni duke punuar rreth biznesit apo shikuar fotografi personale? Është koha të shmangni vendosjen e duarve mbi të për ta ruajtur privatësinë. Këtë mund ta bëni duke vendosur folie në ekran të markës Dicota. Kjo folie jo vetëm që i ruan informatat tuaja personale, por gjithashtu mbron ekranin nga gërvishtjet dhe papastërtia. Përparësia e madhe është se folia ruan ngjyrat origjinale të imazheve dhe nuk shtrembëron ato. Folia speciale Dicota Secret është e dizajnuar për ekrane prej 14".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7332752000582
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
D30317
Lansuar:
14 Prill 2016
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE