Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk HDD Seagate BarraCuda 2TB

Kodi i produktit:
200380
EAN:
1212211121212
Pesha (g):
90
Trashësia [mm]:
100,3
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate Barracuda, është një zgjidhje jo vetëm për desktopat ultra të hollë, por gjithashtu për laptopat dhe memoriet portative. Ky hard drive është i përshtatshëm për operim të gjatë dhe pa probleme. Ka një gjerësi prej 7 mm, Parametrat e përsosur të modelit ofrojnë shpejtësi deri në 140 MB/s. Memoria prej 128 MB është shumë efikase. Ky model është i përshtatshëm për hapësirat 2.5''. Disqet BarraCuda ofrojnë performancë më të mirë të shkrimit dhe leximit të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1212211121212
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,8
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
ST2000LM015
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
7
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
128
Pesha (g):
90
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
140
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
140
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
100,3
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk HDD Seagate BarraCuda 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE