Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Disk HDD Seagate BarraCuda 4TB

Kodi i produktit:
200382
EAN:
8592457119647
Pesha (g):
190
Trashësia [mm]:
100,3
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate Barracuda, është një zgjidhje jo vetëm për desktopat ultra të hollë, por gjithashtu për laptopat dhe memoriet portative. Ky hard drive është i përshtatshëm për operim të gjatë dhe pa probleme. Ka një gjerësi prej 15 mm. Parametrat e përsosur të modelit ofrojnë shpejtësi deri në 140 MB/s. Memoria prej 128 MB është shumë efikase. Ky model është i përshtatshëm për hapësirat 2.5''. Disqet BarraCuda ofrojnë performancë më të mirë të shkrimit dhe leximit të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592457119647
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,8
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
ST4000LM024
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
15
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
128
Pesha (g):
190
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
140
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
140
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
100,3
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard Disk HDD Seagate BarraCuda 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE