Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD WD Blue 3D NAND - 500GB

Kodi i produktit:
220369
EAN:
718037856308
Leximet IOPS:
95 000
Trashësia [mm]:
100,2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
73.50 
Ju kurseni : 2.00   (3%)
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me certifikatën WD Functional Integrity Testing Lab (FIT Lab), përputhshmëria me një shumëllojshmëri të kompjuterëve desktop dhe laptopë është verifikuar për secilin disk SSD WD Blue 3D NAND SATA. Të gjithë disqet WD Blue 3D NAND SATA i nënshtrohen testit të pajtueshmërisë dhe testimit të besueshmërisë për të siguruar që ajo të përmbushë standardet më të larta të markës WD. Ky është një SSD me kapacitet të lartë prej 500GB, përdor ndërfaqen SATA 6 Gb / s për t'u lidhur me pajisjen tuaj. Ofron një shpejtësi leximi / shkrimi prej 560/530 MB / s. Është ndërtuar në 3D NAND Flash. Ka një format 2,5 ", që siguron rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe konsumon shumë pak energji.

Vlerësimet

Produkti top! Sherbimi postar katastrofe!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037856308
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
84 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.75
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
200
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
WDS500G2B0A
Lartësia [mm]:
7
Leximet IOPS:
95 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
37,4
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
530
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100,2
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja SSD WD Blue 3D NAND - 500GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE