Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Intel Optane Memory (M.2), 16GB

Kodi i produktit:
212273
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hyrjet IOPS:
35000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.6
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
182,5
Kapaciteti i diskut SSD:
3D XPoint

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disk Intel Optane Memory rrit shpejtësinë e sistemit tuaj kompjuterik pa pasur nevojë të ketë SSD të shpejtë në kompjuterin tuaj.Mundësojnë ruajtje të madhe të të dhënave të kombinuara me modulet e memories ,Intel Optane formojnë bazën e një kompjuteri vërtet të shpejtë.

Ky modul i veçantë M.2 ofron një kapacitet prej 16 GB dhe përdor PCIe NVMe 3.0 x2. Shpejtësia e leximit është: 900 MB/s, ndërsa shpejtësia e shkrimit është: 145 MB/s.

Rezistenca e moduleve është 100 GB të dhëna në ditë (gjithsej deri në 182.5 TB).

Hard disku Intel Optane operon përmes sistemit operativ Windows 10 (64-bit) dhe nga gjenerata e shtatë ose më e re e chipave Intel Core i3, i5, i7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hyrjet IOPS:
35000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.6
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
182,5
Kapaciteti i diskut SSD:
3D XPoint
Kapaciteti [GB]:
16
Leximet IOPS:
190 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Prodhuesi:
Intel
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
900
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
145
Teknologjia:
M.2 PCI-Express
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Bashkangjitja Hard disk Intel Optane Memory (M.2) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE