Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues PORT CONNECT për laptop, EU & UK, 5-20V, 3-3,2A, 65W, USB-C, i zi

Kodi i produktit:
227498
EAN:
3567049000974
Energjia maksimale dalëse [W]:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikues univerzal:
Kodi:
900097

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3567049000974
Energjia maksimale dalëse [W]:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikues univerzal:
Kodi:
900097
Lansuar:
7. 12. 2017
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
260
Prodhuesi:
Port Connect

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE