Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Freskuese Canyon klasický podstavec na notebook 12-17" s ventilátorem, nové balení CNR-FNS01

Kodi i produktit:
212741
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8717371859015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNR-FNS01

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo freskuese ju lejon të rregulloni pozicionin e Laptopit tuaj në një pozicion të rehatshëm për të shkruar dhe për të mbrojtur Laptopin tuaj nga mbinxehja. Flutura ndodhet në qendër të bazamentit të Laptopit dhe hyn në fuqi me një nga portat e USB-së të laptopit tuaj. Ky model është i përshtatshëm për laptopat deri në 17 "Madhësia e ventilatorit 120 x 120 x 25 mm. Mbajtësi i tubit Maksimumi i vlerësuar me shpejtësi 1000 rpm Aktuale 0.21 A. Tensioni i vlerësuar 5 V. Fuqia nominale 0.5 W. Koha e parashikuar 30000 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8717371859015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNR-FNS01
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
22,5
Prodhuesi:
Canyon
Shpejtësia e ajrit (CFM):
33
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE