Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Freskuese për laptop 17" CoolerMaster MasterNotepal Maker

Kodi i produktit:
217527
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4719512051641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MNZ-SMTE-20FY-R1
Lloji:
Gomë, alumin, rrjetë metalike, plastikë

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CoolerMaster ka lansuar freskuesin CoolerMaster MasterNotepal Maker falë të cilit tani një kënd më të mirë të vështrimit të laptopit, që ju jep një pozicion më të mirë dhe më të rehatshëm. Është i dizajnuar për laptopë 17" dhe është i pajisur me 2x80 freskuese, të cilat kanë shpejtësi deri 2000RPM me zhurmë 27.24 dBA. Përmanë portet USB HUB - 1x USB 3.0, 3x USB 2.0, 1x USB 2.0 (output) 1x USB 3.0 micro b, USB 2.0 micro b. Dimensionet e tij janë 384.6 x 270 x 59.6 mm dhe peshon 1.27 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4719512051641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MNZ-SMTE-20FY-R1
Lloji:
Gomë, alumin, rrjetë metalike, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
27
Përmasat [mm]:
385 x 270 x 60
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
31
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE