Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Freskuese Thermaltake Massive A22, për laptop deri në 17"

Kodi i produktit:
217919
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964404350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N012-PL12BL-A
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një pad freskues i dizajnuar për laptopë 10 " deri në 17", me dorezë praktike të integruar, kënd animi 15 ° për kënd shikimi më të mirë dhe dy ventilatorë të fuqishëm 120mm. Dimensionet e tij janë 120 x 120 x 18 mm dhe peshon 844 g. Zhurma maksimale e tij është 31.8 dBA, qarkullimi i ajrit 61 CFM, dhe shpejtësia e ventilatorit 1650 RPM (Turbo 1800 RPM).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964404350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N012-PL12BL-A
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lloji:
Alumin, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
31,8
Përmasat [mm]:
400 x 328 x 60
Pesha (g):
844
Shpejtësia e ajrit (CFM):
61
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE