Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për iTec Aluminium Laptop

Kodi i produktit:
218172
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15,6
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8595611701696
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
COOLPAD

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohës për notebook deri në 15.6” me dy freskuese që rregullohen, me shpejtësi 2000 ± 10% rpm me 17.4 CFM rrjedhje të ajrit dhe zhurmë 21 dB. Ka një port USB-A për lidhjen e pajisjes. Ftohësi ka dizajn metalik, funksional dhe elegant. Dimensionet e tij janë: 335 x 270 x 55 mm dhe pesha 612 G.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15,6
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8595611701696
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
COOLPAD
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Niveli i zhurmës (dB):
21
Përmasat [mm]:
335 x 270 x 55
Pesha (g):
612
Prodhuesi:
I-Tec
Shpejtësia e ajrit (CFM):
17,4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE