Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop CoolerMaster NotePal L1, 15.4'', i zi

Kodi i produktit:
95104
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15,4
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512030837
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-NPL1-GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 15.4'' me ftohës me diametër 16 cm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1.400 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës deri 21 dBA dhe qarkullim të ajrit 70 CFM. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka vend të veqantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 390 x 310 x 47 mm dhe peshon vetëm 720 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15,4
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512030837
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-NPL1-GP
Lloji:
Gomë, rrjetë metalike, plastikë
Niveli i zhurmës (dB):
21
Përmasat [mm]:
390 x 310 x 47
Pesha (g):
720
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
70
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 400
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE