Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Coolermaster NotePal U2 Plus, 12'' deri 17''

Kodi i produktit:
128522
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
12, 13, 14, 15,4, 15,6, 17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512041338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-U2PK-GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 12'' dher 17'' me dy ftohës me diametër 80 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 2000 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës deri 21 dBA. Ftohësi funksionon me dy USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 346 x 282 x 60 mm dhe peshon vetëm 650 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
12, 13, 14, 15,4, 15,6, 17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512041338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-U2PK-GP
Lloji:
Gomë, alumin, plastikë
Niveli i zhurmës (dB):
21
Përmasat [mm]:
346 x 282 x 60
Pesha (g):
650
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
31
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE