Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Coolermaster NotePal U3 PLUS, 15'' deri 19'', i zi

Kodi i produktit:
135786
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
19
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512042885
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-U3PK-GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 15'' dher 19'' me tre ftohës me diametër 80 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1800 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës deri 23 dBA dha qarkullim të ajrit deri 15.42 CFM. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 435 x 333 x 76 mm dhe peshon vetëm 1.100 g.

Vlerësimet

Perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
19
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512042885
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-U3PK-GP
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
23
Përmasat [mm]:
435 x 333 x 76
Pesha (g):
1 100
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
15,42
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE