Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop CoolerMaster NotePal XL, 17'', i zi

Kodi i produktit:
133853
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512044605
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-NXLK-GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me ftohës me diametër 230 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit 600 deri 1000 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës deri 19 dBA dhe qarkullim të ajrit 89.8 CFM. Ftohësi funksionon me tre USB port ka vend të veçantë për vendosje të kabllos dhe ka të integruar dritë LED me ngjyrë të kaltër. Dimensionit e produktit janë 379 x 305 x 47 mm dhe peshon vetëm 850 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512044605
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-NXLK-GP
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
24 Gusht 2013
Lloji:
Gomë, metal, plastikë
Niveli i zhurmës (dB):
19
Përmasat [mm]:
379 x 305 x 47
Pesha (g):
0,85
Shpejtësia e ajrit (CFM):
89,8
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE