Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop CoolerMaster X-Slim II, 15.6'', i zi

Kodi i produktit:
141331
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15,4, 15,6
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512044896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-XS2K-GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 15.6'' me ftohës me diametër 200 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 900 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës deri 21 dBA dhe qarkullim të ajrit 75 CFM. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllo. Dimensionit e produktit janë 350 x 249 x 44 mm dhe peshon vetëm 530 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15,4, 15,6
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512044896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R9-NBC-XS2K-GP
Lloji:
Gomë, plastikë
Niveli i zhurmës (dB):
21
Përmasat [mm]:
350 x 249 x 44
Pesha (g):
530
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
75
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
900
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE