Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop EVOLVEO 007, 16'', i zi - kaltër LED

Kodi i produktit:
203860
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15,6
EAN:
8594161337935
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCX-007
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 16 '' me dy ftohës me diametër 125 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1000 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka të integruar dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 340 x 23 x 250 mm dhe peshon vetëm 600 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15,6
EAN:
8594161337935
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCX-007
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Lloji:
Metal, plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
125 x 125
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
15
Përmasat [mm]:
340 x 23 x 250
Pesha (g):
600
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE