Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop EVOLVEO A101, 12'' - 17'', i zi

Kodi i produktit:
203861
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
8594161337959
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCX-A101 S
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 12'' deri 17'' me dy ftohës me diametër 125 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1500 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 20 dBA. Ftohësi funksionon me USB port dhe ka 2 të tillë. Ka të integruar dritë të kuqe LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 385 x 30 x 260 mm dhe peshon vetëm 800 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
8594161337959
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCX-A101 S
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Lloji:
Metal, plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
125 x 125
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
20
Përmasat [mm]:
385 x 30 x 260
Pesha (g):
800
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE