Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Thermaltake CLN0015 Massive23 LX, 10 deri 17'', i zi

Kodi i produktit:
79694
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
10, 11, 12, 13, 14, 15,4, 15,6, 17
EAN:
4713157529404
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLN0015
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 10 deri 15'' me ftohës me diametër 200 x 200 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 600 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 17 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 56.6 CFM. Ftohësi funksionon me USB port. Ka dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 376 x 300 x 51.5 mm dhe peshon vetëm 900 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
10, 11, 12, 13, 14, 15,4, 15,6, 17
EAN:
4713157529404
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLN0015
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Alumin, plastikë
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
17
Përmasat [mm]:
376 x 300 x 51.5
Pesha (g):
900
Shpejtësia e ajrit (CFM):
54,6
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
600
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE