Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Thermaltake Massive 17'', i zi

Kodi i produktit:
159127
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964391742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N001-PL14BU-A
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me ftohës me diametër 140 x 140 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1200 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 22.1 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 58.97 CFM. Ftohësi funksionon me USB port. Ka dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 382 x 262 x 26 mm dhe peshon vetëm 663 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964391742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N001-PL14BU-A
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
22,1
Përmasat [mm]:
382 x 262 x 26
Pesha (g):
663
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
58,97
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE