Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Thermaltake Massive 17'', i zi - argjendtë

Kodi i produktit:
159130
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964393173
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N002-PL12BL-A
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me dy ftohës me diametër 140 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1000 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 31 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 61.27 CFM. Ftohësi funksionon me 2 USB port. Ka dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 390 x 277.5 x 49.3, punon me sistem automatik dhe buton për shpejtësi dhe peshon vetëm 830 g..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964393173
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N002-PL12BL-A
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
31
Përmasat [mm]:
390 x 277,5 x 49,3
Pesha (g):
830
Shpejtësia e ajrit (CFM):
61,27
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE