Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për laptop Thermaltake Massive V20, 10'' deri 17'', i zi

Kodi i produktit:
159125
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964393418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N004-PL20BL-A
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 10 deri 17'' me ftohës me diametër 200 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 800 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 31.7 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 70.38 CFM. Ftohësi funksionon me USB port. Ka dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 365 x 276 x 42 mm dhe peshon vetëm 700 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
EAN:
4717964393418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N004-PL20BL-A
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lloji:
Metal, plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
200 x 200
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
31,7
Përmasat [mm]:
365 x 276 x 42
Pesha (g):
700
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
70,38
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
800
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE