Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për laptop Zalman ZM-NC11, 17'', i zi

Kodi i produktit:
105988
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213763434
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NC11

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 1.00   (3%)
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me dy ftohës me diametër 220 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 720 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 23.5 dBA. Ftohësi funksionon me dy USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 335 x 445 x 50 mm dhe peshon vetëm 1.150 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213763434
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NC11
Lansuar:
31 Mars 2012
Lloji:
Metal, plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Niveli i zhurmës (dB):
23,5
Përmasat [mm]:
335 x 445 x 50
Pesha (g):
1 150
Prodhuesi:
Zalman
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
720

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE