Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për laptop Zalman ZM-NC3, 17'', i zi

Kodi i produktit:
113928
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213763526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NC3

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me ftohës me diametër 200 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 575 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 20 dBA. Ftohësi funksionon me dy USB port dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 308 x 380 x 42 mm dhe peshon vetëm 900 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8809213763526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ZM-NC3
Lansuar:
20 Shtator 2012
Lloji:
Metal, plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Niveli i zhurmës (dB):
20
Përmasat [mm]:
308 x 380 x 42
Pesha (g):
900
Prodhuesi:
Zalman
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
575

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE