Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës Thermaltake CLN0017 LifeCool, 10'' deri 17'', i argjendtë

Kodi i produktit:
98962
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
10, 11, 12, 13, 14, 15,4, 15,6, 17
EAN:
4716872053759
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLN0017
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 3.00   (10%)
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 10'' deri 17'' me ftohës me diametër 120 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1500 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 30.5 dBA dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 66.55 CFM. Ftohësi funksionon me USB port. Ka dritë të kaltër LED e cila ia shton elegancën. Dimensionit e produktit janë 439.5 x 349.6 x 81.9 mm dhe peshon vetëm 1.132 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
10, 11, 12, 13, 14, 15,4, 15,6, 17
EAN:
4716872053759
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLN0017
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Metal, plastik
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
30,5
Përmasat [mm]:
439.5 x 349.6 x 81.9
Pesha (g):
1 132
Shpejtësia e ajrit (CFM):
66,55
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE