Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse dhe ftohëse e laptopit Evolveo, drita të pasme të kuqe

Kodi i produktit:
245309
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15.6
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
8594161339113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHE Ania5R

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EVOLVEO ANIA 5 është zgjidhja praktike dhe elegante për të mbajtur laptopin tuaj në temperaturë optimale dhe performancë të lartë në çdo moment. Aksesori është i dizajnuar për laptop me madhësi 11 deri në 15.6", ka 5 pozicione të ndryshme të lartësisë varësisht prej preferencës tuaj, është pajisur me drita LED të pasme me ngjyrë të kuqe si dhe mban 2x konektor USB në pjesën e pasme për lidhjen e pajisjeve periferike të ndryshme.

Vlerësimet

Nice shumë praktike
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15.6
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
8594161339113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHE Ania5R
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
20. 9. 2018
Lidhës:
2 x USB 2.0
Madhësia e ventilatorit:
1 x 120, 4 x 60
Niveli i zhurmës (dB):
13
Përmasat [mm]:
365 x 297 x 30
Pesha (g):
800
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2500

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE