Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse ftohëse Evolveo Ania 3

Kodi i produktit:
245307
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15.6
EAN:
8594161339090
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHE Ania3
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo Ania 3 është zgjidhja praktike dhe ideale për të mbajtur laptopin tuaj dhe në të njëjtën kohë për ta mbajtur në një temperaturë optimale në mënyrë që t'ju sjell performancën e dëshiruar për një kohë më të gjatë. Aksesori është i ndërtuar me madhësi prej 353 x 255 x 32 mm që mund të mbaj laptop me madhësi deri në 15.3", mban 6 flutura me madhësi 60mm dhe drita LED që rrotullohen me shpejtësi prej 2500 ± 10% RPM dhe bëjnë 10 dBA zhurë si dhe ka 2x porte USB 2.0 në pjesën e pasme për lidhjen e pajisjeve të ndryshme periferike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15.6
EAN:
8594161339090
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHE Ania3
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
20. 9. 2018
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
6 x 60
Niveli i zhurmës (dB):
10
Përmasat [mm]:
353 x 255 x 32
Pesha (g):
800
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2500

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE