Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për Laptop Razer 3x USB

Kodi i produktit:
248623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RC21-01110200-R3M1
Lansuar:
9. 11. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Razer

Si të porosisim në Gjirafa50?

121.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një mbajtëse ergonomike e laptopëve që ndihmon në pozicionimin më të mirë të laptopit tuaj. Si rezultat, ndihmon që të punohet më mirë dhe më lehtë në laptop. Mbajtësja vjen me ndriçimin Razer Chroma dhe tre porte të tjera USB. Falë tyre, mund të bashkëngjitni pajisje të tjera në mbajtëse. Mbajtësja është në pjerrtësi prej 18 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RC21-01110200-R3M1
Lansuar:
9. 11. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE