Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse dhe ftohëse për laptop Kensington SmartFit Laptop Riser me Qi

Kodi i produktit:
213251
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15,6
Drita e pasme:
Jo
EAN:
0858965278480
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
K52784WW

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kensington SmartFit Laptop Riser me Qi është një mbajtës profesional i laptopit me teknologji të avancuar të ngarkimit Qi Induktive. Mbajtësi mund të përdoret lehtësisht në shtëpi ose në zyrë. SmartFit siguron rehati personale, i dizajnuar për laptopët me diagonale deri në 15.6 ". Instalimi bëhet shumë shpejtë, të disponueshme janë katër lartësi të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15,6
Drita e pasme:
Jo
EAN:
0858965278480
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
K52784WW
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE