Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse për laptop Belkin CushDesk, 17'', e zezë

Kodi i produktit:
83937
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
722868711668
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
F8N143eaKSG

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtresa me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' mundëson vendosjen e laptopit tuaj gjatë punës suaj ulur në kolltuk apo shtrat duke mos afektuar këmbët tuaja dhe duke krijuar për ju komfort në punën tuaj. Shtresa ka dimensione 44.5 x 34.5 x 4 cm, është shumë e lehtë, dhe pastrohet lehtë.

Vlerësimet

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
722868711668
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
F8N143eaKSG
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE