Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ventilator Thermaltake Massive A23, 10-16", 120mm

Kodi i produktit:
217920
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
16
EAN:
4717964404367
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N013-PL12BL-A
Lloji:
Alumin, plastikë

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohja e laptopit bazohet në qarkullimin e ajrit brenda tij, ku ajri i ftohtë hyn në të dhe del prej tij me një temperaturë më të lartë. Rrjedhimisht, vendosja e ventilatorëve mundëson ftohje më të mirë të njësive brenda tij. Thermaltake Massive A23, është një ventilator shtesë i cili ka konektor standard USB. Parametrat kryesorë: Diametri i ventilatorit: 120 mm Dimensionet e përgjithshme: 350 x 260 x 32 Shpejtësia: 1200 rpm Niveli i zhurmës: 28 dBA Pesha: 622 g

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
16
EAN:
4717964404367
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-N013-PL12BL-A
Lloji:
Alumin, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
28
Përmasat [mm]:
350 x 260 x 32
Pesha (g):
622
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
38
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE