Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse Apple për MacBook Pro 15 ", lëkurë, i zi

Kodi i produktit:
241235
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6151251241241222
Kodi i prodhuesit:
MTEJ2ZM/A
Lansuar:
1. 8. 2018
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

212.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbështjellsja Apple është një aksesor i madh i modës që mbron plotësisht MacBook Pro tuaj 15 ". Përpunimi i kësaj mbështjellëse është bërë nga kompania Apple e cila është e njohur për cilësi mjaft të larta. Mbështjellësja Apple është bërë prej lëkure franceze që siguron qëndrueshmëri të lartë, sepse materiali është i pajisur me një mikrofibër të butë që siguron pajisja të mbrohet nga gërvishtjet, gërryerja dhe grumbullimi i pluhurit. Ky model mundëson mbrojtje të shkëlqyeshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6151251241241222
Kodi i prodhuesit:
MTEJ2ZM/A
Lansuar:
1. 8. 2018
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE