Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellëse CaseLogic Reflect, 14", e zezë

Kodi i produktit:
250466
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244251
Kodi:
CL-REFPC114K
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
30

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A e bartni laptopin çdo ditë nga puna në shtëpi? Atëherë për përdorim më të lehtë dhe më të sigurt ne ua rekomandojmë mbështjellësen CaseLogic Reflect. CaseLogic është dizajnuar për mbrojtejen e laptopëve me dimensione14.1 ''. Mbrojtësja ka dizajn kompakt dhe material kualitativ i cili e mbron nga rrëzimet, gërvishjet dhe dëmtimet tjera. Dimensionet e produktit janë 30 x 375 x 270 mm, kurse ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244251
Kodi:
CL-REFPC114K
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
30
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14,1
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
375
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE