Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellëse për laptop CaseLogic Reflect, 13", e portokalltë

Kodi i produktit:
250464
Dimensionet e jashtme:
360 x 30 x 265
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244343
Kodi:
CL-REFPC113PR
Lansuar:
4. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A e bartni laptopin çdo ditë nga puna në shtëpi ? Atëherë për përdorim më të lehtë dhe më të sigurt ne ua rekomandojmë mbështjellësen CaseLogic Reflect. CaseLogic është dizajnuar për mbrojtjen e laptopëve me dimensione13.3 ''. Mbrojtësja ka dizajn kompakt dhe material kualitativ i cili e mbron nga rrëzimet, gërvishjet dhe dëmtimet tjera. Dimensionet e produktit janë 360 x 30 x 265 mm, kurse ngjyra e portokalltë..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
360 x 30 x 265
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244343
Kodi:
CL-REFPC113PR
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
30
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13.3
Ngjyra:
Portokalli
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
355
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE