Mbështjellës për MacBook Air, MATT - hirtë

Kodi i produktit:
212987
EAN:
8596049082197
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air 11
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
7710101900002
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky Mbështjellës i plastikës "MATT" me ngjyrë gri luksoze mbron në mënyrë efektive laptopin tuaj nga gërvishtjet dhe goditjet. Ky mbështjellës është bërë prej një plastike të lehtë dhe të qëndrueshme e cila mbron në mënyrë perfekte pajisjen tuaj. Mbështjellësi vendoset lehtë në sipërfaqen e pajisjes kështu që nuk formon flluska ajri. Materiali i hollë dhe jo-rrëshqitës i mbështjellësit përshtatet në mënyrë perfekte në dorën tuaj. Qasja në të gjithë konektorët dhe portet është padyshim e garantuar me 100% përputhshmëri me llojin e pajisjes. Mbështjellësi gjithashtu mund të hiqet lehtë kur ka nevojë të pastrohet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8596049082197
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air 11
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
7710101900002
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE