Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës për MacBook Air, rozë

Kodi i produktit:
212988
EAN:
8596049069907
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air 11
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
7710102300002
Ngjyra:
Rozë

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky Mbështjellës i plastikës me ngjyrë rozë luksoze mbron në mënyrë efektive laptopin tuaj nga gërvishtjet dhe goditjet. Ky mbështjellës është bërë prej një plastike të lehtë dhe të qëndrueshme e cila mbron në mënyrë perfekte pajisjen tuaj. Mbështjellësi vendoset lehtë në sipërfaqen e pajisjes kështu që nuk formon flluska ajri. Materiali i hollë dhe jo-rrëshqitës i mbështjellësit përshtatet në mënyrë perfekte në dorën tuaj. Qasja në të gjithë konektorët dhe portet është padyshim e garantuar me 100% përputhshmëri me llojin e pajisjes. Mbështjellësi gjithashtu mund të hiqet lehtë kur ka nevojë të pastrohet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8596049069907
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air 11
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
7710102300002
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE