Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbulesë e plastikës EPICO për MacBook Pro 13", dizajn i galaktikës, vjollcë

Kodi i produktit:
226086
EAN:
8596049091267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Pro 13
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
25410102500001

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbulesa plastike për MacBook Pro 13 ": A1278 / MD101 me ngjyrën e galaktikës së vjollctë, mbron me efikasitet laptopin tuaj nga goditjet, gërvishtjet dhe dëmtimi. Nuk ka rëndësi nëse e merrni laptopin tuaj MacBook kudo, mbulesa do të përshtatet shkëlqyeshëm me shasinë e aluminit duke ruajtur stilin dhe dizajnin modern të laptopit, e gjithë mbulesa përbëhet nga plastika me peshë të lehtë dhe e qëndrueshme, e cila e rrit dukshëm jetëgjatësinë. Mbulesa përshtatet shkëlqyeshëm me sipërfaqen e pajisjes dhe nuk krijon fluska të ajrit. Dizajni ultra i hollë përshtatet dhe nuk rrëshqet. Qasja në të gjitha portet dhe konektorët nuk cenohet aspak falë përshtatshmërisë 100% me pajisjen. EPICO nuk i ka harruar këmbët e gomës për stabilitet më të lartë. Mbulesa gjithashtu mund të hiqet dhe të pastrohet sipas nevojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8596049091267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Pro 13
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
25410102500001
Lansuar:
11. 11. 2017
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE