Mbulesë e plastikës EPICO për MacBook Pro 13", dizajn i galaktikës së vjollctë

Kodi i produktit:
226086
EAN:
8596049091267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Pro 13
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
25410102500001

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8596049091267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Pro 13
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
25410102500001
Lansuar:
11. 11. 2017
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE