Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie Kingston DDR3 SODIMM, 4GB

Kodi i produktit:
161159
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617219784
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për rritjen e kapacitetit të memories së laptopëve / nettop-ëve / miniPCI-ve, etj., kompania Kingston ofron modulet e memories SODIMM të kapaciteteve dhe shpejtësive të ndryshme. Memoria me tension të dyfishtë është në gjendje të punojë me tension prej 1.35V dhe 1.5V. Avantazhi i tensionit më të ulët konsiston në konsum më të vogël energjie dhe temperatura më të ulëta. Kapaciteti i modulit të memories është 4GB dhe mbështet frekuencat operative të larta deri në 1600MHz.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617219784
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KVR16LS11/4
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
10 Tetor 2014
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE