Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie Kingston RAM SODIMM DDR3 KVR13S9S8 / 4, 4GB

Kodi i produktit:
111282
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617207767
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Krahasuar me versionin DDR2, versioni i ri i memories RAM SODIMM, DDR3 harxhon më pak dhe ka frekuenca më të larta. Furnizimi në tension të ulët e redukton konsumimin e energjisë, që për pajisjet mobile është shumë e rëndësishme. Modeli Kingston KVR13S9S8 / 4 është një modul memorie i llojit DDR3 për laptopë, e cila është e dizajnuar për të operuar në frekuenca 1333 MHz. Kjo memorie është e përshtatshme për përmirësime shtesë, kur memoria e instaluar nuk mjafton dhe disku ka kapacitet të vogël. Për më shumë, pas blerjes së modulit të dytë identik, ajo mund të vendoset në memorie në formë të kanalit dual, në mënyrë që të arrijë dyfishim të shpejtësisë së transferimit. Ka kapacitet prej 4GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617207767
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KVR13S9S8/4
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
14 Korrik 2012
Latenca CAS [CL]:
9
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE