Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Adata RAM Premier DDR3, 1600 MHz, 8 GB

Kodi i produktit:
169920
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
4713435795538
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria operative Adata RAM e tipit DDR3 është dizajnuar për laptopa me performancë të lartë, dhe operon në frekuencë prej 1600 MHz. Ajo ka kapacitet prej 8 GB, si dhe punon në tension prej 1.35 V. Kjo memorie përmirëson vetitë e standardit të vjetër si dhe lejon çipet të operojnë në kapacitete dhe frekuenca më të larta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
4713435795538
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADDS1600W8G11-S
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE