Memorie operative Crucial Ballistix Elite, 4 GB DDR4 3000 MHz

Kodi i produktit:
193669
E dedikuar për:
Për PC
Frekuenca operuese [MHz]:
3 000
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crucial Ballistix Elite përfaqëson memorien DDR4, e cila është zgjidhja ideale për përdorues kërkues të cilët do të mund të punojnë me programe të ndryshme me shpejtësi dhe performancë të lartë. Modelet e memorieve CRUCIAL ofrojnë një kapacitet prej 4 GB me frekuencë prej 3000 Hz në NON-ECC. Memoria përshtatet me Intel XMP 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
Frekuenca operuese [MHz]:
3 000
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
BLE4G4D30AEEA
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
15
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE