Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Crucial Ballistix Elite, 4 GB DDR4 3200 MHz

Kodi i produktit:
193671
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
6495287789702
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crucial Ballistix Elite përfaqëson memorien DDR4, e cila është zgjidhja ideale për përdorues kërkues të cilët do të mund të punojnë me programe të ndryshme me shpejtësi dhe performancë të lartë. Modelet e memorieve CRUCIAL ofrojnë një kapacitet prej 4 GB me frekuencë prej 3200 MHz në NON-ECC. Memoria përshtatet me Intel XMP 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
6495287789702
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
BLE4G4D32AEEA
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
16
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE