Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Crucial CL11, 2x4 GB DDR3, 1600 MHz

Kodi i produktit:
112168
E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CT2KIT51264BF160B

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria operative Crucial CL11 8GB e shpejton laptopin tuaj si dhe lojërat të cilat i luani. Kjo memorie operative e cila është krijuar duke përdorur teknologjinë e fundit, është lehtë e përballueshme si dhe lehtë e instalueshme. Ka dy memorie të tipit DDR3 dhe dyjat kanë kapacitet prej nga 4GB, të cilat punojnë me frekuencat 1600 MHz si dhe ka voltazh prej 1.35V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CT2KIT51264BF160B
Konfigurimi i memories:
2 x 4GB
Lansuar:
3 Gusht 2012
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE