Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Crucial CL11, 4GB DDR3, 1600 MHz

Kodi i produktit:
120708
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
649528762191
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria operative Crucial e shpejton laptopin tuaj si dhe lojërat të cilat i luani. Kjo memorie operative e cila është krijuar duke përdorur teknologjinë e fundit është lehtë e përballueshme si dhe lehtë e instalueshme. Kjo memorie operative ka një kapacitet të madh prej 4GB DDR3 e cila punon me frekuencat mbi 1600MHz si dhe ka voltazh prej 1.5 vat.

Vlerësimet

Produkti i pranuar eshte ne rregull.
Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
649528762191
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CT51264BF160BJ
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
21 Dhjetor 2012
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE