Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Evolveo Zeppelin GOLD DDR2, 667 MHz, 1 GB

Kodi i produktit:
76202
E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
667
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1G/667 SO EG

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Evolve sjellë memorie operative të kualitetit të lartë, i cili sigurohet falë çipeve nga Zeppelin. Memoria operative nga Evolvo Zeppelin Gold e tipit DDR2 ka kapacitet prej 1 GB, dhe është dizajnuar për operim në frekuencë prej 667 MHz. Memoria është e përshtatshme për përdorim me laptopë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
667
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1G/667 SO EG
Konfigurimi i memories:
1 x 1GB
Lansuar:
10 Maj 2011
Latenca CAS [CL]:
5
Lloji i memories:
DDR2
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE