Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Evolveo Zeppelin GOLD DDR3, 1600 MHz, 4 GB

Kodi i produktit:
154241
E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4G/1600 XP SO EG

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Evolve sjellë memorie operative të kualitetit të lartë, i cili sigurohet falë çipeve nga Zeppelin. Memoria operative nga Evolvo Zeppelin Gold e tipit DDR3 ka kapacitet prej 4 GB, dhe është dizajnuar për operim në frekuencë prej 1600 MHz. Memoria është e përshtatshme për të gjithë laptopët të cilët përkrahin DDR3 slot.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4G/1600 XP SO EG
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
12 Qershor 2014
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Evolveo
Voltazhi maksimal [V]:
1.5
Voltazhi operues [V]:
1.5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE