Memorie operative Kingston HyperX Fury, 2x4GB DDR3, 1866MHz, e zezë

Kodi i produktit:
150143
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172305814
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Seria e re e memorieve HyperX Fury, përkundër modeleve të tjera, vjen me një karakteristikë shtesë të ftohjes. Memoriet operative klasike me kapacitet standard 2 x 4GB DDR3, operojnë me frekuencë prej 1866 MHz. Këto memorie punojnë me tension maksimal prej 1.5 V. Dimensionet e memorieve janë 133.35 x 32.8 mm. Këto memorie kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172305814
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX318C10FBK2/8
Konfigurimi i memories:
2 x 4GB
Latenca CAS [CL]:
10
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE