Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston HyperX Fury, 2x8GB DDR3, 1866MHz, e zezë

Kodi i produktit:
177789
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172465068
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Seria e re e memorieve HyperX Fury, përkundër modeleve të tjera, vjen me një karakteristikë shtesë të ftohjes. Memoriet operative klasike me kapacitet standard 2 x 8GB DDR3, operojnë me frekuencë prej 1866 MHz. Këto memorie punojnë me tension maksimal prej 1.5 V. Memoriet vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172465068
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX318LC11FBK2/16
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE