Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative Kingston HyperX Impact, 1x4GB DDR4, 2400MHz

Kodi i produktit:
177795
Besueshmëria:
96 %
Lansuar:
5 Shtator 2015
Voltazhi operues V:
1,2
Voltazhi maksimal V:
1,2
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për laptopin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoria operative klasike me kapacitet standard 1 x 4GB DDR4, operon me frekuencë prej 2400 MHz. Kjo memorie punon me tension maksimal prej 1.2 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
96 %
Drita e pasme:
Jo
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
7406172424928
Frekuenca operuese MHz:
2 400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile XMP:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
4
Kodi:
HX424S14IB/4
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
5 Shtator 2015
Latenca CAS CL:
14
Lloji i memories:
DDR4
Numri i moduleve RAM:
1
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal V:
1,2
Voltazhi operues V:
1,2
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE