Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston për Apple, 2x8GB DDR3, 1866MHz

Kodi i produktit:
170589
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617233407
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për laptopin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoriet operative klasike me kapacitet standard 2 x 8GB DDR3, operojnë me frekuencë prej 1866 MHz. Këto memorie punojnë me tension maksimal prej 1.3 deri në 1.5 V. Këto memorie janë të përputhshme me pajisjet e kompanisë Apple.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617233407
Frekuenca operuese [MHz]:
1 866
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX318LS11IBK2/16
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
28 Prill 2015
Latenca CAS [CL]:
11
Latenca e testuar:
11-11-11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE